Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rakometni topki VELUX EHF CHAMPIONS LEAGUE

1 500 МКД

Се продава од: Gabriel 30 ноем. 04:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Прилеп
Опрема
Друго
Се продаваат оригинални ракометни топки,од Елитната Лига на Шампиони.Топките се големина 2.Квалитетот на топките е извонредно висок.Кожни се,и воопшто ме лизгаат.
Gabriel
078308480
Leaflet
Кон почеток