Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARISTA 60ml Tecnost za Vape i Elektronski Cigari

400 МКД

Се продава од: Goran 14 септ. 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Se prodava eliquid, juice, tecnosti za elektronska cigara i za Vape...
Ova tecnost e gusta i sozdava odlicna parea i zatoa e pogodna za Vape

Proizvoditel BARISTA USA


- Jagoda&LubenicaSodržina na nikotin 3%

VG 70% PG 30%


1 šišence ima 60ml, cena 400 den od komad..
cena za 3 komada e 1000 den (dobivate 200 den popust)

Odlicno za Vape, dava dobra parea i dobar vkus..


Mozna e dostava na raka niz cela Makedonija so doplata od 150 denari............................................
klucni zborovi: tecnosti za Vape i za elektronski cigari, elektronska cigara...
Течности за електронски цигари и за Вејп
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации