Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vape SD 80 Elektronska Cigara 80wati i Tecnost

1 600 МКД

Се продава од: Goran 26 мај 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Vape model SD80, so snaga od 30W/60W/80W, se podesuva po vasa zelba ...

Ima tank od 3ml, greac od o,5 omi
dimenzii na atomizer 22x53mm
dimenzii na MOD 25x45x75 mm
capacitet na baterija 2000mA


Cigarata e nova, neupotrebuvana...

Sleduva poklon 10 ml tecnost so vkus po vas izbor

Mozna e i dostava niz Makedonija so doplata 150 den./////////////////////////////////////////

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации