Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BILJARD MASI

39 500 МКД

Се продава од: MBG Вчера 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Нови неотпакувани БИЛИЈАРД маси....., робустни стабилни....., црвена, зелена и плава боја на чојата...., комплет со штеки, топки и слично.....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации