Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kaciga za motor

1 300 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Runners.mk 19 мар. 09:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата

Steper dvonasocen \\\ Runners /// 6 250 МКД
Topki medicinski 0 МКД
Velosiped Runners 0 МКД
Kombinirana benc klupa 10 600 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Опрема
Друго
Спремни за новата сезона за возење мотор?
Изберете од новите мото-кациги и уживајте во безбедното возење.
код:1611

Достапни во сина, црвена и црна варијанта.

За нарачка:
💻Кликнете тука http://bit.ly/37uJ6kQ
📬Пишете ни во инбокс или
📲Јавете ни се на 078-255-255 // 078-470-470
Runners.mk
www.runners.mk RUNNERS е бренд кој ви нуди асортиман за секаква спортска опрема вкучувајќи реквизити и додатна опрема за сите спортови, како и гардероба, и обувки. Брендот има изграден идентитет и имиџ како на македонскиот така и на меѓународниот пазар со својот квалитет, услуги и пристапни цени. Како гаранција за тоа е наградата која ја добивме за најдобра услуга и најголем асортиман на спортска опрема во Скопје.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Дојранска. бр 14 Прикажи на мапата
078-470-470 // 078-255-255
https://www.runners.mk
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата
Tower 200 sprava za celo telo Runners 3 950 МКД
Vratilo IRON GYM EXTREME 2 Runners 1 750 МКД
Vreka za boks RUNNERS 0 МКД
Plasticni tegovi plocki razlicni tezini 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации