Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Eliptical Profi Teretana

690 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Пеце Стојаноски 03 јан. 16:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Technogym Glidex 450eu
Life Fitness 95xi 690eu

Odlicna sostojba
Пеце Стојаноски
078 235 586
Leaflet
Profesionalni Traki za Teretana -
Medicin Ball Za sportski klubovi -
Impulse Profi Oprema na Lager -
100% Whey 100 900 gr 1 350 МКД
Кон почеток