Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Life Fitness Pro 1 spravi za teretana

Оглас од претпријатие Се продава од: Пеце Стојаноски 26 окт. 12:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Precor Squat Rack & Precor Assist Chin Dip na lage -
100% Whey 100 900 gr 1 350 MKD
Cybex Set na lager Life Fitness Set na lager -
Eliptical Profi Teretana 690 EUR
Za paket od 4 mashini ima popust

Life Fitness
Leg Press 890
Seated row 590
Abductor 590
Adductor 590
Biceps 590
Pek dek/ Pek Back 790

Пеце Стојаноски
Професионална опрема за теретани
Visit our store page
Show on the map
078 235 586
Пеце Стојаноски
078 235 586
Leaflet
Eliptical Profi Teretana 690 EUR
100% Whey 100 900 gr 1 350 MKD
Cybex Set na lager Life Fitness Set na lager -
Precor Squat Rack & Precor Assist Chin Dip na lage -
Кон почеток