Објавени: јул. 03 2021 10:56

Fitnes spravi vo odlicna sostojba

Објавени: јул. 03 10:56
Прегледи: 213
Се продаваат фитнес справи:
- Бенџ прес,
- Бенџ за рамо,
- Машина за бицепс,
- Кејбл крос машина со лат, лат долен котур, бицепс и трицепс, со 350кг сопствена тежина.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
213
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078455459

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации