Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Naprava za oblikuvanje na teloto

800 МКД

Се продава од: Zoran 21 авг. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Prodavam sprava za oblikuvanje na muskulite na nozete i zadnikot (butt shaper). Spravata e nova, koristena e samo nekolku denovi.

fitnes фитнес справа тело мускули задник
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации