Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Presa za noze

0 ЕУР

Се продава од: Koki 24 окт. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продава преса за нозе TechnoGym.
Седиште на електронско подесување, користена краток период во приватна, домашна теретана.
Leaflet
Кон почеток