Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Presa za noze

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Panorama Building 15 апр. 09:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата

Linija za susamki i zitarki 0 МКД
Deloven prostor 0 ЕУР
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Razraboten biznis brend broj 1 vo bransata 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Се продава преса за нозе TechnoGym.
Седиште на електронско подесување, користена краток период во приватна, домашна теретана.
Panorama Building
Продажба на станови
Посетете ја нашата продавница
Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Прикажи на мапата
072232000
Panorama Building
072232000
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата
Gotovi stanovi 0 МКД
Razraboten biznis brend broj 1 vo bransata 0 МКД
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Lezalki za soncanje i odmor 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации