Оглас од претпријатие Објавени: апр. 28 2022 01:46

Fassi sport Italia 9.5hrc 10 godini garancija

МКД

Објавени: апр. 28 01:46
Прегледи: 5
https://youtu.be/e2bt1v_n5pu

fassi sport italia 9.5 hrc

traka za trcanje

promotivno 92000den.

бренд фаси skuft-f9.5
големина на трчање со големина 54 x 143 см
големина на трчање со ремен 51 х 143 см дебелина на ударната лента 1,8 мм моќност на моторот 3,5 кс.
максимална брзина 22 км / ч
навалување на површината за напојување електрични 15%
димензии осветлено лцд 15 x 9 см
рачно откривање на срцето да
безжичен приемник за срце да
ремен за градите да
поддршка на таблетите да

програми за обука 37
програми за брзина и наклон
24 целни програми 3 кориснички програми 3 програма за апликации за обука за фитнес hrc2 да
линк за fitshow bluetooth да
програма за откривање масна маса да брзини копчиња на компјутерот да
брзи копчиња за брзина на парапет да
звучници mp3 да usb приклучок да репродукција на видео rmvb, mov, avi
максимална тежина на корисникот 150 кг.
пред-собрано да
преклопување за заштеда на простор да затворено потпомогнато од струја да перничева површина за трчање да 8 еластомери со двојна палуба големина на предниот валјак 7 см големина на заден валјак 7 см транспортни тркала да отворени димензии 180 х 145 х 87 см затворени димензии 120 х 155 х 87 см димензија на пакување 194 х 90 х 38 см бруто тежина на тежината 93 кг нето тежина 81 кг европски сертификати ce - rohs - директива за машини en-957/6 гаранција ивотен век на рамката, 10 години на моторот, 2 години на останатите делови
Опис на линк

ALPE SPORT1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
5
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078359359

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации