Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIT VIB sprava za vezbanje

0 МКД

Се продава од: Злате Блажевски 21 авг. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
FITVIB E е одлична машина за која со гордост можеме да кажеме дека е најквалитетна на пазарот. На оваа справа вежбаат Мадона, Натали Имбрулија, Клаудија Шифер и уште многу други личности од светот и шоу бизнисот.
3 пати неделно по 15-20 минути, може да постигнете :

1. ново обликувано тело
2. затегнати мускули
3. подобрена циркулација
4. забрзан метаболизам
5. зголемена густина на коските
6. губење на тежината
7. подобра форма
8. намален целулут
9. ќе заштедите време и пари

Stanuva zbor za profesionalana ma{ina za vezbanje koja se adaptira za sekogo poedinecno od sportist do obicen covek koj saka dobro da izgleda i odlicno da se cuvstvuva.
Po sto se razlikuva ovaa sprava od drugite:
Со краток тренинг postignuvaat brzi rezultati. Vibraciite na ovaa sprava gi aktiviraat bukvalno site muskuli i toa podetalno na celoto telo, pri sto se dobiva sportska stimulacija.

Интензитетот na vibraciite vlijae direktno na namaluvanjeto, potocno na osloboduvanje od stresot. Po vezbanjeto na ovaa sprava poveke ne ste napnati, polni so negativna energija, tuku slobodni, so izvajani muskuli, top forma na teloto.
Злате Блажевски
075 415 170
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации