Македонски | Shqip | English |

Multifunkcionalna fitnes sprava Total Gym 1000

Се продава од: Viktor 21 јун. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

90 ЕУР   100 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Фитнес/Вежбање
Spravata e upotrebena nekolku pati... Skoro nova..
Ima moznost da se sklopuva koga ne se upotrebuva
Нема посетени огласи
Кон почеток