Македонски | Shqip | English |

Orbitrek Elit odlicen

Се продава од: Љубица 06 јун. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Фитнес/Вежбање
Се продава Орбитрек Елит. Во одлична состојба е.
Нема посетени огласи
Кон почеток