Објавени: авг. 12 2015 10:40

Masazer Fizioterapevt so 11 godini iskustvo

МКД

Објавени: авг. 12 10:40
Прегледи: 73
Дипломиран физиотерапевт со 11 годишно искуство и над 1400 извршени третмани. Професионална помош за отстранување на болки:

- во рбетот, вратот, рамењата, рацете, нозете

- спондилоза, дископатија, дискус хернија, ишиалгија, артритис, спортски повреди, повреди при работа, болки во зглобовите, потиснати нерви, изместени мускули и друго...

Цените се достапни и почнуваат од 200 денари, зависно од типот на масажа, долготрајноста и бројот на масажи што ќе се платат однапред.

За подетални информации јавете се на тел: 077 647 934.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
73
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077647934

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации