Оглас од претпријатие Објавени: јун. 23 2022 11:11

Techno Gym Element serija set 16 parcinja nalager vo Skopje

Објавени: јун. 23 11:11
Прегледи: 307
technogym element plus serija

made in italy

kompleten set za studio od 150-400m2


1.leg curl
2.leg extension
3.abductor
4.adductor
5.back extension
6.abdominal
7.leg press
8.low row
9.shoulder press
10.vertical traction
11.lat mashine
12.chest press
13.arm curl
14.arm extension
15.pectoral
16.glute

technogym mashinite se vo besprekorna sosotojba.
po povolna cena.

moze da se poglednat na lager vo skopje.

alpe sport fitness
bul:kuzman j pitu 24/15
1000 skopje makedonija
nas:aerodrom do nova zel. stanica
tel:+389 78359359
+389 78 323 388
+389 2 2461 547
e-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
Опис на линк

ALPE SPORT1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
307
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38978359359

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации