Оглас од претпријатие Објавени: јан. 11 2022 11:08

Technogym Excite new run najnov model lenti za trcanje

Објавени: јан. 11 11:08
Прегледи: 495
TECHNOGYM
excite new run black
new model
del se saemski eksponati nova cena 11000eur. Bez ddv
9 meseci koristeni vo besprekorna sostojba so fabricka garancija
cena 3500€ cena
link so tehnicki karakteristiki

https://technogymstore.at/ausdauer-training/laufbaender/excite-run-1000-unity-3-29.html

Alpe Sport Fitness Solution Since 1999
kuzman josifovski piti 24/15
1000 skopje makedonija
alpesportplanettrejd@yahoo.com
02 2461 547
078323388
078359359
070220856
Опис на линк

ALPE SPORT1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
495
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078359359078323388

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации