Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Orbitrek

140 ЕУР

Се продава од: Boki Smoki 07 дек. 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Две години стар орбитрек неупотребен,добро сочуван.
Boki Smoki
078 393 418
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации