Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALNI FITNES SPRAVI

Се продава од: ZDRAVKO 26 фев. 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
1. КРОС МАШИНА 2200евра
2, хиперекстензија 300евра
3, клупа за стомак и контра коса клупа 3000евра
4,ЛАТ МАШИНА 1100евра
5. ДОЛЕН КОТУР 1100евра
двете машини се со кајш со челични жици
4 + 5=2000евра
6. СТАЛАК ЗА ШИПКИ 150евра
се продава само сталакот без килажи.
7, КЛУПА ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ И ЗА СТОМАЧНИ 250евра
2+3+7=750ЕВРА
8,ХИП ХОП ПАФТАЛКА 850ЕВРА
9. СКИЈА ЗАДНА ЛОЖА 850ЕВРА
10, МАШИНА ЗА СТОМАК 850ЕВРА
11, ЕЖ ЗА ТЕГОВИ Ф50 200 еур
12, СТАЛАК ЗА ЕДНОРАЧНИ ТЕГОВИ 400EVRA
13 STEPER 450 EVRA
14. ELEVATOR SKALI 2100EVRA
ZDRAVKO
078/335577
Кон почеток