Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vreka za boksuvanje

3 000 МКД

Се продава од: Филип Маневски 22 мај 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Вреќата е нова. Висока е 150cm. Може да се користи за бокс, кикбокс итн. Полнета е со партали кожа.
Филип Маневски
078454673
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации