Објавени: јан. 02 2022 01:56

Benc tegovi i bokserska oprema

ЕУР

Објавени: јан. 02 01:56
Прегледи: 38
Prodavam benc kos i prav vo edno, 120 kila tegovi, ednoracni sipki, pancir/fokuser, racni fokuseri, kaciga, rakavici 2 para, stitnici za noze, shator, vrekja za spienje i drugi sportski rekviziti.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
38
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070264561

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации