Оглас од претпријатие Објавени: јан. 10 2022 02:34

Kettler traka za trcanje Alpha Run 200

ЕУР

Објавени: јан. 10 02:34
Прегледи: 10
ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ KETTLER Alpha Run 200 Ново во нашиот асортиман KETTLER официјален застапник за Македонија Марвес дооел Скопје 023130078
Новите ленти KETTLER ги исполнуваат очекувањата и на најпребирливите корисници.
Kettler ALPHA RUN 200 е уред со врвен квалитет, погоден за секој дом. Наменет е за сите кои се рекреираат дома или кои само ја надополнуваат својата рекреација дома.

Спортски, но елегантно дизајниран и удобен за корисниците, а воедно и многу економичен, бидејќи после употреба едноставно се преклопува и не зафаќа премногу простор.

Kettler ALPHA RUN 200 е совршен избор како додаток на тренинзите, но и како можност за тренирање при лоши временски услови. Моќниот мотор со 2,5 КС / 2,19 kW (дигитален погон овозможува тренирање со брзина до 18 km/h. и наклон 0 - 12 % и со специјално дизајниран KETTLER ENERGY DECK го олеснува трчањето. И, исто така многуте функции што ви се достапни : компјутер ,вграден звучник, вентилатор и држач за таблет.

Спецификација:

брзина до 18 km/h
наклон 12%.
32 програми за обука, вклучувајќи интервален тренинг, програми контролирани со пулс, програми за трчање по патека и трчање по нагорнина
Bluetooth за лента за гради или апликација Kinomap
Мотор со континуирана моќност од 2,5 КС
МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА ОПТОВАРУВАЊЕ
130 кг
ЦЕНА СО ДДВ: 94.900,00ден
Без данок:80.423,73ден

МАСТЕРСПОРТ
тел/факс : +389 2 3090 115
вибер: 070236817
Адреса:
Булевар 8-ми Септември 12
СЦ Арена А1 Борис Трајковски
www.mastersport.mk
Опис на линк

Мастерспорт

МАСТЕРСПОРТ – Марвес е фирма која се занимава со увоз и дистрибуција на велосипеди, фитнес и спортска опрема. Постоиме од 1996 година и успешно работиме дистрибуција на велосипеди,фитнес и спортска опрема од реномирани брендови како што се:

FOCUS ,CRAFT ,DIEL ,STUF ,ZOGGS ,
REEBOK ,ADIDAS ,ROCES ,KETTLER ,
BABOLAT ,GIMFIT ,CAPRIOLO , MERIDA , TIPPMANN , ELAN и други фирми.

Благодарение на потребите на нашите клиенти го прошируваме нашиот асортиман на многу производи и спортски реквизити од реномирани брендови. Располагаме со фитнес и спортска опрема и реквизити за опремување на школски сали, спортски игралишта и други спортски терени.

Повелете во нашиата продавница за да се информирате и да ги видите, најновите и најдобрите производи од светот на спортот. Ние се стремиме нашата продавници да освојуваа со спортски дух. Тоа ја изразуваа нашата култура да живееме поздраво, да практикуваме различни видови спорт. Ние ви нудиме на вас и вашето семејство да бидете активни, здрави и атрактивни, и да добиете се што ви треба, по најдобри цени!

Нашите основни цели се:

• 100% спорт • 100% емоции • 100% гаранција за квалитет • 100% страст • 100% разновидност
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МАСТЕРСПОРТ – Марвес е фирма која се занимава со увоз и дистрибуција на велосипеди, фитнес и спортска опрема. Постоиме од 1996 година и успешно работиме дистрибуција на велосипеди,фитнес и спортска опрема од реномирани брендови како што се:

FOCUS ,CRAFT ,DIEL ,STUF ,ZOGGS ,
REEBOK ,ADIDAS ,ROCES ,KETTLER ,
BABOLAT ,GIMFIT ,CAPRIOLO , MERIDA , TIPPMANN , ELAN и други фирми.

Благодарение на потребите на нашите клиенти го прошируваме нашиот асортиман на многу производи и спортски реквизити од реномирани брендови. Располагаме со фитнес и спортска опрема и реквизити за опремување на школски сали, спортски игралишта и други спортски терени.

Повелете во нашиата продавница за да се информирате и да ги видите, најновите и најдобрите производи од светот на спортот. Ние се стремиме нашата продавници да освојуваа со спортски дух. Тоа ја изразуваа нашата култура да живееме поздраво, да практикуваме различни видови спорт. Ние ви нудиме на вас и вашето семејство да бидете активни, здрави и атрактивни, и да добиете се што ви треба, по најдобри цени!

Нашите основни цели се:

• 100% спорт • 100% емоции • 100% гаранција за квалитет • 100% страст • 100% разновидност
https://www.mastersport.com.mk
10
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации