Оглас од претпријатие Објавени: окт. 13 2021 12:52

Diadora Galaxy Italia elipticen orbitrek

МКД

Објавени: окт. 13 12:52
Прегледи: 153
SKU DE-GXYCROSS

363,00 € 22530 ДЕН.


Бренд Дијадора
Магнетски отпор
Рачно прилагодување на напорите на 8 нивоа
Компјутер LCD 8 x 4,5 см
Функции на компјутерот Време, брзина, растојание на калории, отчукувања на срцето
Рачно откривање на срцето Да
Прилагодлив наклон N / A
Патување со педали 32 см
Транспортни тркала Да
Подножни стапала за израмнување Да
Максимална тежина на корисникот 120 Kg
Димензии на производот 122 x 55 x 166 cm
Димензии на пакувањето 120 x 32 x 60,5 cm
Бруто тежина од 38 кг
Нето тежина 33 кг
2 години гаранција

АЛПЕ СПОРТ
Увозник и дистрибутер на
ДИАДОРА ФИТНЕС,ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА
И РЕЕБОК ФИТНЕС АНГЛИЈА
Бул. Кузман Јосифовски Питу 24/15
1000 Скопје Нас. Аеродром
С. Македонија
02 2461 547
078 359 359
078 323 388
070 220 856
Опис на линк

ALPE SPORT1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
153
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078359359078323388

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации