Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO OPREMUVANJE NA TERETANI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Fitnes Sport Market 16 мај 17:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Fitnes Sport Market

Fitnes Sport Market

264 Огласи во продавницата

MASINI ZA  TERETANA NOVI I KORISTENI 0 МКД
KOMPLET TERETANA 0 МКД
PROFESIONALNA OPREMA ZA TERETANI NOVA I KORISTENA 0 МКД
PROFESIONALNI MASINI  ZA TERETANI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
MASINI KLUPI SIPKI PLOCI BUCICI OD 5KG-35KG KAKO I TEGCINJA OD 1-10 KG SO STAKAL, MEDICINSKI TOPKI, KETLBELL SO RAZLICNI TEZINI, PODLOGI ZA VEZBANJE I GUMA ZA POD. SE ZA FITNES NA EDNO MESTO. TEL 070 234 867
Fitnes Sport Market
Prodavnica za prodazba na sportska oprema za bodybuilding, fitnes, dodatoci vo ishranata,obleka za vezbanje.
Посетете ја нашата продавница
TC Ramstor Прикажи на мапата
070338081
https://fitnes.com.mk
Fitnes Sport Market
070 234 867
Fitnes Sport Market

Fitnes Sport Market

264 Огласи во продавницата
OPREMUVANJE NA TERETANI SO MASINI KLUPI PLOCI 0 МКД
MASINI ZA TERETANA NOVI I KORISTENI 0 МКД
PROFESIONALNA KARDIO OPREMA ZA FITNESS CENTRI 0 МКД
OPREMUVANJE NA TERETANI MASINI I KARDIO 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации