Оглас од претпријатие Објавени: јун. 20 2022 03:37

Lenta za trcanje inSPORTline inCondi T20i

МКД

Објавени: јун. 20 03:37
Прегледи: 219
Распродажба на лента за трчање inSPORTline inCondi T20i 💵 цена со вклучен попуст 33.000 денари ☎️ 02/3067-075 Лентата за трчање е лесна за складирање со голем број на одлични карактеристики и најнови технологии! Компактна конструкција, компатибилна со апликации, лесна за употреба, совршена за домашно вежбање. Тивка, компактна и секогаш подготвена за тргнување - лентата за трчање inSPORTline inCondi T20i е совршена за оние кои сакаат да вежбаат дома, дури и ако немаат многу простор! Благодарение на својата уникатна рамка, лентата за трчање се преклопува до компактна големина и затоа не зазема многу простор. Сепак, тоа не значи дека не е одлично. Лентата нуди дури 12 претходно поставени програми и 3 целни програми. Сепак, најголемата предност е што - благодарение на технологијата inCondi - се синхронизира со паметните апликации за тренинг (Kinomap и ZWIFT), што ви овозможува да поставувате цели и да креирате планови за тренинг, да трчате виртуелна трка или да трчате по претходно поставени патеки (без видео) и следете ги вашите податоци во апликацијата. Држачот за таблет/телефон веднаш над контролната табла ви овозможува да ги следите сите важни информации. На лентата за трчање има вграден звучник. Така, кога се синхронизира со телефон со овозможен Bluetooth, ви овозможува да ја слушате вашата омилена музика за време на тренингот. Лентата за трчање inSPORTline inCondi T20i е исклучително лесна за употреба, па можете веднаш да започнете со вежбање! Лесно читливиот екран со позадинско осветлување ги прикажува сите важни податоци, како што се брзината, растојанието, калориите, времето или бројот на чекори. Има вградени монитори за отчукувањата на срцето во рачките кои ви овозможуваат да го следите пулсот за време на тренингот. Клучни карактеристики: Рамка за преклопување што заштедува простор Непречено и тивко трчање Брзо и лесно склопување Може да се синхронизира со следните апликации (преку Bluetooth): Zwift (Android 7.0+/ iOS 9.0+) и апликацијата за поддршка Zwift Companion (Android 7.0+/ iOS 9.0+) ви овозможуваат да го контролирате уредот од вашиот телефон Тренинг во форма на игра во 3D виртуелна средина Ви овозможува да поставите цели и да креирате план за тренинг Ви овозможува да комуницирате со други корисници онлајн Ви овозможува да креирате сопствен аватар за да ве претставува на екранот Компатибилен со Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, денешниот план Киномапа (Андроид/ iOS) Претходно поставени патеки (без видео) Изберете Treadmill (за уред) и FitShow (за бренд) Поголемиот дел од содржината се плаќа Однапред проверете дали лентата за трчање е компатибилна со вашиот уред За да можат апликациите да работат правилно, Wi-Fi, Bluetooth и GPS треба да бидат „вклучени“ Горенаведените апликации не се развиени од inSPORTline, па затоа не прифаќа одговорност за какви било грешки или проблеми со компатибилноста (ние сепак ќе обезбедиме помош во случај да се појават такви проблеми) Овој модел нема функција за наклон, овој параметар нема да се одрази на мапите на маршрутата USB порта за полнење на вашиот телефон/таблет Вграден звучник (Bluetooth) Безбедносен клуч Држач за таблет Компактен дизајн Компјутерски прикажува: растојание, време, калории, чекори, брзина, пулс Технички опис Брзина 1-12 km/h Вкупен број на програми 15 Претходно поставени програми 12 Монитор за отчукувања на срце Да Транспортни тркала Да Вкупни димензии 131см x 73см x 124см Димензии склопена 33см x 73см Ограничување на тежина на корисник 120 кг Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации