Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJEFTINI CENI NA TEGOVI PROVERETE

2 000 МКД

9 990 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Fitness mk Денес 10:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA:

https://www.facebook.com/fitnessmkskopje?fref=ts

SET TEGOVI - CENI LUDNICA ( NE SE OD GUMA STO MIRISA )

- 2 шипки + 10кг (4x1,25кг; 4x1кг) цена - 2000 ден.
- 2 шипки + 15кг (4x2кг; 4x1,5кг) цена - 2500ден.
- 2 шипки + 20кг (4x2кг; 4x1,5кг; 4x1,25кг) цена - 2200ден.
- 2 шипки + 30кг (4x2.5кг; 4x2кг; 4x1.5кг; 4x1,25кг) цена - 3800ден.
- 2 шипки + 40кг (8x3кг; 4x2.5кг; 4x1.25кг) - цена 4500ден.

070/606-966
070/922-000

-TEZINI.TEGOVI SIPKI SIPKA BUCICI
-ORBITRECI,ORBITREK
-STATICNI VELOSIPEDI VELOSIPED
-STEPER
-MASAZER
-KOMBINIRANA ZA CELO TELO RAZNI TIPOVI..
-FITNESS REKVIZITI
-KLUPA KLUPI OBRAC SPRAVI ZA STOMACNI
-TRAKA TRAKI LENTA ZA TRCANJE RAZNI TIPOVI
-LEG MAGIK MAGIC
-BENDZ KLUPA ZA GRADI I NOZE
-PILATES TOPKA TOPKI
-ROLLER GYM TRKALO TRKALCE
-SIPKI SO TEZINI
-RACKI ZA SKLEKOVI
-ODELA ZA SLABEENJE
-VRATILO
-DUSEK DUSECI
-STEP SKALA
Fitness mk
- Орбитреци, статични велосипеди, траки за трчање, бенџ клупи,вибро масажери, степери - Најевтина понуда на шипки и тежини - Casio - часовници за секој вкус - фризерска и козметичка опрема
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070-606-966 070-922-000
https://www.fitnessmk.com
Leaflet
Fitness mk

Fitness mk

101 Огласи во продавницата
PROMOTIVNA CENA NOV ORBITREK ELITE 9 990 MKD
NAJGOLEM IZBOR NA FITNES REKVIZITI 0 MKD
GOLEM POPUST OD 30% NA NAJPRODAVANATA BENCH KLUPA 0 MKD
PROMOTIVNO NOVI Odela za topenje masnotii 750 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации