Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJKVALITETNITE GERM ELEKTICNI LENTI OD 2HP I 3HP

29 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Fitness mk Вчера 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Fitness mk

Fitness mk

100 Огласи во продавницата

PROMOTIVNO GERMANSKI MAGN ORBITREK DO 130kg 14 999 МКД
Set tegovi od 10 15 20 30 i 40kg 2 000 МКД
TOP PONUDA 2 BUCICI TEGOVI OD 10kg NE SE OD GUMA 1 400 МКД
NEPOVTORLIVA PONUDA 2 BUCICI + TEGOVI OD 30kg 2 900 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Posetete ja nasata FACEBOOK strana na slediot link:

https://www.facebook.com/fitnessmkskopje?
ref=ts

ПРОФЕСИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧНА ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ СО МОТОР ОД 2HP

Технички карактеристики:

Моќност: 2.0HP
Ниво на подигање 15%
Брзина: 1.0-16km/h
Броило за времето на вежбање
Броило за поминато растојание: 0 – 999 км.
Рачен пулс: 60 – 200 срцеви отчукувања / минута
Калории: 0 – 999 kcal
ЛЦД екран
ЕКГ сензори за пулс на рачките.
Функции: срцеви отчукувања, брзина, наслони, време, потрошени калории, растојание.
Максимална тежина на корисникот: 120 кг.
Сигурносно копче за моментално запирање на лентата.
Програми: 9 дефинирани
MP3 Влез
Тркала за полесен транспорт,
Екран лесен за користење
Контроли на рачките за регулирање на брзината
Контроли на рачките за регулирање на наслоните
1 година гаранција

Цена: 29900ден.


070/606-966
070/922-000

-TEZINI.TEGOVI SIPKI SIPKA BUCICI
-ORBITRECI,ORBITREK
-STATICNI VELOSIPEDI VELOSIPED
-STEPER
-MASAZER
-KOMBINIRANA ZA CELO TELO RAZNI TIPOVI..
-FITNESS REKVIZITI
-KLUPA KLUPI OBRAC SPRAVI ZA STOMACNI
-TRAKA TRAKI LENTA LENTI ZA TRCANJE RAZNI TIPOVI
-LEG MAGIK MAGIC
-BENDZ KLUPA ZA GRADI I NOZE
-PILATES TOPKA TOPKI
-ROLLER GYM TRKALO TRKALCE
-SIPKI SO TEZINI
-RACKI ZA SKLEKOVI
-ODELA ZA SLABEENJE
-VRATILO
-DUSEK DUSECI
-STEP SKALA
-TEZINI.TEGOVI SIPKI SIPKA BUCICI
-ORBITRECI,ORBITREK
-STATICNI VELOSIPEDI VELOSIPED
-STEPER
-MASAZER
-KOMBINIRANA ZA CELO TELO RAZNI TIPOVI..
-FITNESS REKVIZITI
-KLUPA KLUPI OBRAC SPRAVI ZA STOMACNI
-TRAKA TRAKI LENTA ZA TRCANJE RAZNI TIPOVI
-LEG MAGIK MAGIC
-BENDZ KLUPA ZA GRADI I NOZE
-PILATES TOPKA TOPKI
-ROLLER GYM TRKALO TRKALCE
-SIPKI SO TEZINI
-RACKI ZA SKLEKOVI
-ODELA ZA SLABEENJE
-VRATILO
-DUSEK DUSECI
-STEP SKALA
Fitness mk
- Орбитреци, статични велосипеди, траки за трчање, бенџ клупи,вибро масажери, степери - Најевтина понуда на шипки и тежини - Casio - часовници за секој вкус - фризерска и козметичка опрема
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070-606-966 070-922-000
https://www.fitnessmk.com
Leaflet
Fitness mk

Fitness mk

100 Огласи во продавницата
TOP PONUDA NA ELEKTRICNA TRAKA SO 2,5HP DO 120kg 28 990 МКД
NAJEFTINI CENI NA TEGOVI PROVERETE 2 000 МКД
ROTIRACKO TRKALO ZA SOVRSENO OBLIKUVANJE NA TELO 650 МКД
50% POPUST NOVI DETSKI KACIGI ZA SKIJANJE BROEVI 1 990 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации