Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJPRODAVANATA ELEKTRICNA TRAKA SO 3HP DO 130KG

Оглас од претпријатие Се продава од: Fitness mk 03 мар. 14:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Fitness mk

Fitness mk

103 Огласи во продавницата

PROMOTIVNA CENA!! NOV ORBITREK ELITE 9 990 MKD
PROMOTIVNO GERMANSKA  KOMBINIRANA SPRAVA  17 VEZBI 14 990 MKD
GOLEM POPUST OD 30% NA NAJPRODAVANATA BENCH KLUPA -
GERMANSKI MAGNETEN ORBITREK DO 120KG SO SERTIFIKAT 10 499 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA:

https://www.facebook.com/fitnessmkskopje?
fref=ts

ПРОФЕСИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧНА ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ СО МОТОР ОД 3HP

Технички карактеристики:

Моќност: 3.0HP
Ниво на подигање 15%
Брзина: 1.0-16km/h
Броило за времето на вежбање
Броило за поминато растојание: 0 – 999 км.
Рачен пулс: 60 – 200 срцеви отчукувања / минута
Калории: 0 – 999 kcal
ЛЦД екран
ЕКГ сензори за пулс на рачките.
Функции: срцеви отчукувања, брзина, наслони, време, потрошени калории, растојание.
Максимална тежина на корисникот: 130 кг.
Сигурносно копче за моментално запирање на лентата.
Програми: 9 дефинирани
MP3 Влез
Тркала за полесен транспорт,
Екран лесен за користење
Контроли на рачките за регулирање на брзината
Контроли на рачките за регулирање на наслоните
1 година гаранција

Цена: 39000ден.

070 606 966
070 922 000

-TEZINI.TEGOVI SIPKI SIPKA BUCICI
-ORBITRECI,ORBITREK
-STATICNI VELOSIPEDI
-STEPER
-MASAZER
-KOMBINIRANA ZA CELO TELO RAZNI TIPOVI..
-FITNESS REKVIZITI
-KLUPA KLUPI OBRAC SPRAVI ZA STOMACNI
-TRAKA TRAKI LENTA ZA TRCANJE RAZNI TIPOVI
-LEG MAGIK
-BENDZ KLUPA ZA GRADI I NOZE
-PILATES TOKI
-ROLLER GYM
-SIPKI SO TEZINI
-RACKI ZA SKLEKOVI
-ODELA ZA SLABEENJE
Fitness mk
- Орбитреци, статични велосипеди, траки за трчање, бенџ клупи,вибро масажери, степери - Најевтина понуда на шипки и тежини - Casio - часовници за секој вкус - фризерска и козметичка опрема
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070-606-966 070-922-000
https://www.fitnessmk.com
Leaflet
Fitness mk

Fitness mk

103 Огласи во продавницата
NAJDOBRATA KOMBINIRANA SPRAVA RAZBOJ KLUPA VREKJA -
TOP PONUDA 2 BUCICI TEGOVI OD 10kg NE SE OD GUMA 1 400 MKD
NEVEROJATNA PONUDA NA KOMBINIRANA SO PREKU 17VEZBI 13 999 MKD
PRISTIGNAA NAJKVALITETNITE TRAKI ZA TRCANJE 2-3HP -
Кон почеток