Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavnica za velosipedi i fitness oprema

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Мастерспорт Вчера 20:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Мастерспорт

Мастерспорт

5 Огласи во продавницата

Купувам пинбал флипер - Kupuvam pinball fliper 1 ЕУР
LAJSNI ZA KRILO PLASTICNI ZA VW GOLF 40 ЕУР
Mitsubishi L200 2.5 DI-D Intense Double Cab 18 500 ЕУР
Kupuvam kamp prikolka so dolzina od 4.5 do 6 metra 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Повелете во нашите продавници за да се информирате и да ги видите, најновите и најдобрите производи од светот на спортот.
Нашите основни цели се:

• 100% спорт • 100% емоции • 100% гаранција за квалитет • 100% страст • 100% разновидност

КОНТАКТ ИНФО
[email protected]

[email protected]МАСТЕРСПОРТ

тел/факс : +389 2 3130 078

ул. Народен Фронт бр.19 А

ТЦ Беверли Хилс локал: 25a

(ниско приземје)

МАСТЕРСПОРТ 2

тел/факс : +389 2 3090 115

Булевар 8-ми Септември 12

СЦ Сала Борис Трајковски
Мастерспорт
МАСТЕРСПОРТ – Марвес е фирма која се занимава со увоз и дистрибуција на велосипеди, фитнес и спортска опрема. Постоиме од 1996 година и успешно работиме дистрибуција на велосипеди,фитнес и спортска опрема од реномирани брендови како што се: FOCUS ,CRAFT ,DIEL ,STUF ,ZOGGS , REEBOK ,ADIDAS ,ROCES ,KETTLER , BABOLAT ,GIMFIT ,CAPRIOLO , MERIDA , TIPPMANN , ELAN и други фирми. Благодарение на потребите на нашите клиенти го прошируваме нашиот асортиман на многу производи и спортски реквизити од реномирани брендови. Располагаме со фитнес и спортска опрема и реквизити за опремување на школски сали, спортски игралишта и други спортски терени. Повелете во нашиата продавница за да се информирате и да ги видите, најновите и најдобрите производи од светот на спортот. Ние се стремиме нашата продавници да освојуваа со спортски дух. Тоа ја изразуваа нашата култура да живееме поздраво, да практикуваме различни видови спорт. Ние ви нудиме на вас и вашето семејство да бидете активни, здрави и атрактивни, и да добиете се што ви треба, по најдобри цени! Нашите основни цели се: • 100% спорт • 100% емоции • 100% гаранција за квалитет • 100% страст • 100% разновидност
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата

https://www.mastersport.com.mk

http://www.mastersport.com.mk/index.php?option=com

Мастерспорт
023130078
Leaflet
Мастерспорт

Мастерспорт

5 Огласи во продавницата
LAJSNI ZA KRILO PLASTICNI ZA VW GOLF 40 ЕУР
Mitsubishi L200 2.5 DI-D Intense Double Cab 18 500 ЕУР
Kupuvam kamp prikolka so dolzina od 4.5 do 6 metra 0 МКД
Купувам пинбал флипер - Kupuvam pinball fliper 1 ЕУР
Кон почеток