Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna traka za trcanje NOVA

400 ЕУР

750 ЕУР

Се продава од: Meto 10 септ. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava NOVA PROFESIONALNA TRAKA za trcanje. Nosivost 120 kg. Cena 400 Evra.
Kontakt tel. 075 555 333 Zane
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации