Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FITNES MASINI NOVI I POLOVNI PO NAJPOVOLNI CENI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Fitnes Sport Market 04 јун. 09:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Fitnes Sport Market

Fitnes Sport Market

264 Огласи во продавницата

MASINI ZA TERETANA PO TOP CENI NA LAGER 0 МКД
NOVI I KORISTENI MASINI ZA FITNES CENTRI 0 МКД
Profesionalna oprema za teretani masini i kardio 0 МКД
OPREMA ZA TERETANI OD POZNATI SVETSKI BRENDOVI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Golem izbor na novi i polovni masini za fitnes od svetski poznatite brendovi Techno Gym, Impuls, Bodi Sport, Panatta, Star i dr.Novi i polovni Traki za trcanje, orbitreci, steperi i spin bike. Tel:070 234 867
Fitnes Sport Market
Prodavnica za prodazba na sportska oprema za bodybuilding, fitnes, dodatoci vo ishranata,obleka za vezbanje.
Посетете ја нашата продавница
TC Ramstor Прикажи на мапата
070338081
https://fitnes.com.mk
Fitnes Sport Market
070 234 867
Fitnes Sport Market

Fitnes Sport Market

264 Огласи во продавницата
KORISTENI MASINI VO TOP SOSTOJBA 0 МКД
PROFESIONALNI KLUPI I MASINI ZA TRETANA 0 МКД
OPREMA ZA TERETANI OD POZNATI SVETSKI BRENDOVI 0 МКД
MAGACIN SO GOLEM IZBOR NA MASINI ZA FITNES CENTRI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации