Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA TERETANI NOVI I KORISTENI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Fitnes Sport Market 02 апр. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Fitnes Sport Market

Fitnes Sport Market

264 Огласи во продавницата

MASINI ZA FITNES CENTAR 0 MKD
KORISTENI TRAKI ZA KLUBOVI 800 EUR
MASINI ZA TERETANA TECHNO GYM MATRIX  PANATA 0 MKD
OPREMA ZA TERETANI OD POZNATI SVETSKI BRENDOVI 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
GOLEM IZBOR NA MASINI OD FIRMITE TECHNO GYM SELECION LINE, MATRIX G3, PANATTA SPORT, IMPULS, KELLER I DR. SE ZA FITNES NA EDNO MESTO. 18 GODISNO ZKUSTVO VO OPREMUVANJE NA FITNES CENTRI I TERETANI.
TEL 070 24 867
Fitnes Sport Market
Prodavnica za prodazba na sportska oprema za bodybuilding, fitnes, dodatoci vo ishranata,obleka za vezbanje.
Посетете ја нашата продавница
TC Ramstor Прикажи на мапата
070338081
https://fitnes.com.mk
Fitnes Sport Market
070 234 867
Fitnes Sport Market

Fitnes Sport Market

264 Огласи во продавницата
KORISTENA KARDIO OPREMA I MASINI KLUPI SIPKI 0 MKD
MASINI PANATTA KORISTENI PO TOP CENI 0 MKD
OPREMUVANJE NA TERETANI MASINI I KARDIO 0 MKD
FITNES OPREMA ZA KLUBOVI 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации