Оглас од претпријатие Објавени: септ. 16 2019 08:13

Fitnes oprama na popust Technogym Excite

Објавени: септ. 16 08:13
Прегледи: 128
Technogym RUN + Technogym WAVE = 3400 eur
Spravite se profesionalni i dobro socuvani i isto taka servisiran vo maksimalna sostojba!!!
Sledete ne na FB stranata: Fitness Equipment Struga
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

128
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации