Оглас од претпријатие Објавени: септ. 17 2019 07:20

Fitnes oprema na popust Life Fitness

Објавени: септ. 17 07:20
Прегледи: 113
Life Fitness RUN + Life Fitness BIKE = 2500 eur
Kardio opremata e profesionalna i vi odlicna sotojba. Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme.
FB strana: Fitness Equipment Struga
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

113
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации