Оглас од претпријатие Објавени: септ. 05 2019 01:56

Fitnes oprema technogym selection

Објавени: септ. 05 01:56
Прегледи: 203
Low row, Chest press, Lat mach., Rotary torso, Rotary culf, Lower back, Leg press, Shoulder press, Upper back, 2x Ercolina, Lower back bench, Abdominal crunch, .... i mnogu drugi spravi....
FB: Fitness Equipment Struga
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

203
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации