Оглас од претпријатие Објавени: мар. 27 2019 07:25

Fitnes Precor AMT

Објавени: мар. 27 07:25
Прегледи: 100
Se prodavaat kardio spravi od PRECOR AMT. Vo odlicna sostojba i mnogu funksionalna kardio sprava.
Moze da se vidat i probat vo sekoe vreme.
https://www.youtube.com/watch?v=EbO_MCTyg0A
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

100
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации