Оглас од претпријатие Објавени: окт. 09 2020 03:37

Fitnes rekviziti i pomagala

Објавени: окт. 09 03:37
Прегледи: 226
Se prodavaat razni rekviziti i pomagala za fitnes. Specialno vratilo za vi zid, jaze 15 m, guma za squats, lastici, sipki za lat mach., i mn. drugi raboti... Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

226
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации