Оглас од претпријатие Објавени: мар. 05 2022 08:59

Fitnes spravi so golem popust do 50%

Објавени: мар. 05 08:59
Прегледи: 620
Zbritje e madhe deri 50%
Голем попуст до 50%

Technogym Isotonic line: rowing torso, triceps press, lower back mach., chest press, easy chin/dip, pulley, sitting culf, pec dec(Teca)...

Life Fitness Hummer Strength: chest press, arm extension(triceps), lower back mach., leg rise bench...
https://www.facebook.com/249656802194552/posts/976891279471097/
Insta.: motionsportequipment
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

620
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации