Оглас од претпријатие Објавени: јан. 24 2019 12:44

Fitnes spravi Technogym Life Fitness Cybex Precor

Објавени: јан. 24 12:44
Прегледи: 122
Se prodava fitness oprema od poznati svetski brend kako Technogym, Life Fitness, Cybex, Precor, Freemotion I dr...
Naskoro i golema kolicina kardio i strength oprema od LIFE FITNESS...
Isto taka vrsime i servis za istite so orginalni rezervni delovi.
Moze da ne sledite i na FB: Fitness Equipment Struga
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

122
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации