Оглас од претпријатие Објавени: мар. 27 2019 07:28

Fitnes Technogym Vario

Објавени: мар. 27 07:28
Прегледи: 160
Se prodavaat kardio spravi VARIO 500 LED TECHNOGYM. Edna od najdobrata kardio sprava na svetot. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
https://www.youtube.com/watch?v=CHB344RzmDU
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

160
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации