Оглас од претпријатие Објавени: мар. 22 2020 02:10

Freemotion ffitnes oprema na popust

Објавени: мар. 22 02:10
Прегледи: 146
1.BIKE FREEMOTION - 690 eur
2.TREADMILL FREEMOTION - 1600 eur

Spravite se vo odlicna sostojba.
FB: Motionsport Equipment Struga
web: www.motionsport.mk
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

146
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации