Оглас од претпријатие Објавени: фев. 20 2021 11:16

Kettler Profi Line

Објавени: фев. 20 11:16
Прегледи: 257
Se prodavaat set spravi za fitness od markata KETTLER PROFI LINE
1.Dual Adjustable CROSSOVER CABLE (dvata dela na cable crossot odat levo/desno po zelba)
2.Adjustable bench (regularna klupa)
3.Adjustable lower back bench (regularna klupa za grb i struk)

FB: Motionsport Equipment Struga
Insta: motionsportequipment
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

257
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации