Оглас од претпријатие Објавени: јун. 30 2022 07:41

Omnia 3 TechnoGym

Објавени: јун. 30 07:41
Прегледи: 709
Se prodava nova sprava OMNIA3 TechnoGym. Spravata se prodava so se razni rekuiziti. Multifunksionalna sprava za funksionalen kruzen trening- full body traning. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme so odnapret dogovoren termin.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=cJe1k3jDumE
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

709
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации