Оглас од претпријатие Објавени: мај 12 2020 07:15

Spin bike - Soben velosiped - Biciklet dhome

ЕУР

Објавени: мај 12 07:15
Прегледи: 390
Se prodavaat profesionalni spin tocaci od markata SCHINN. 195 eur za parve. Za komplet (14+1) posebna cena po dogovor(so gratis rezervni delovi).
Shiten bicikleta spin -profesionale nga brendi SCHINN. 195 eur per cop. Per komplet (14+1) çmim special me gjith pjes kembim falas.
web: www.motionsport.mk
FB: Motionsport Equipment Struga
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

390
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации