Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 30 2021 09:28

TechnoGym Easy Line so golem popust od 3500 na 2300evra

ЕУР

Објавени: ноем. 30 09:28
Прегледи: 3
Easy line Technogym
Circuit Training
1.Pec dec/rear delt
2.Pulldown/Shoulder press
3.Abdominal crunch/Lower back
4.Leg curl/Leg extension
5.Chest press/Pulley
6.Abductor/Adductor
7.Leg press/Culf
8.Squat
https://www.facebook.com/249656802194552/posts/916114138882145/
FB: Motionsport Equipment Struga
web: www.motionsport.mk
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации