Оглас од претпријатие Објавени: јун. 20 2020 02:17

Technogym Excite kardio so popust

Објавени: јун. 20 02:17
Прегледи: 127
1.Treadmill
2.Wave
3.Steper
4.Recline
5.Bike
6.Spin Bike
Spravite se vo odlicna sostojba.
FB: Motionsport Equipment Struga
web: www.motionsport.mk
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

127
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации