Оглас од претпријатие Објавени: мар. 22 2020 03:30

Technogym UNICA fitnes

ЕУР

Објавени: мар. 22 03:30
Прегледи: 200
UNICA Technogym eshte paisje multifunksionale e pershtashme per ambiente shtepie, hotele dhe mini fitnese, e perber nga materiale si te paisjet profesonale.

UNICA Technogym е мултифунксионална справа прилагодена за домашни услови, хотели и мини фитнес центри, составена од цврсти материали како кај професионалните справи.
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

200
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации