Оглас од претпријатие Објавени: фев. 17 2021 01:11

Tegovi Bucici Gira

Објавени: фев. 17 01:11
Прегледи: 247
Se prodavaat set Bucici od 12.5 do 40 kg (vkupno 630kg) so se stalaza. Cena ekstra...
Shiten set Gira nga 12.5 deri 40 kg (gjithsej 630kg) me gjith mbajtese. Çmimi i volitshem
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

247
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации