Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 30 2017 09:49

TRAKI CYBEX 7560T

Објавени: ноем. 30 09:49
Прегледи: 125
Se prodavaat tri taki CYBEX.
Ako se zemat site tri traki sleduva dobar popust i gratis tapet i daska rezervna...
RUN CYBEX 750T
Maximalna tezina na vezbac 185 kg
Motor 6 hp
Lift od -3 do 15 stepeni
Maximalna brzina 25 km/h
Odlicni profi traki so specialna amortizacija (intelligent suspension)...
Moze da se vidat i probat vo sekoe vreme...
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

125
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации